Obecná škola v Pojbukách

Když pojbucké děti poprvé vstoupily do stavení sedláka Jana Dolejše (č.p.19), psal se rok 1902. Od katedry na ně vzhlížel přísný brunet s plnovousem. Josef Diviš vyplácel žáky do nastavené ruky rákoskou a ránu si děti musely vždy povinně olíznout.   „V samostatnou školu jednotřídní byla přeměněna expositura dne 1. ledna 1912…Alespoň tak vypráví rodinné paměti Vladimíra Dolejše o začátku školní expozitury v Pojbukách,
Zdroj: Táborský deník

Od roku 1902 už uběhlo hodně času. My již dnes nepronajímáme nemovitosti pro školní expozituru jako náš prastrýc, ale stejně jako on poskytujeme školám své služby.

Vyrábíme video / foto prezentace škol a školek

Videoprezentace představuje školu, třídy a další učební prostory. Škola si jej může zadat na svoje webstránky.

Nalžovské Hory - Šafránkova základní škola: Spustit klip

Mikroskopy pro školy

Prodáváme mikroskopy a příslušenství značky Levenhuk pro školní výuku. Nabídka obsahuje jednoduché přístroje se zrcátkem až po digitální mikroskopy s USB nebo WIFI přenosem do PC nebo jiných zařízení, jako je např, projektor nebo mobilní telefon. Mikroskopy mohou být vybaveny speciálním digitálním fotoaparátem Levenhuk. Instalujeme software do počítače, zaškolíme obsluhu a poskytujeme poradenství.

Webstránky pro školy

Vytváříme fotografie, doplňujeme obsah, stavíme webstránky, zaškolíme obsluhu.

Ukázka 81. mš Plzeň. Upraveno pro počítače, mobilní telefony a tablety.

Navrhujeme a tiskneme nevšední školní vizitky

Fotovizitky jsou vyrobeny s fotografií školy. Lze vybrat z několika šablon, nebo lze přímo udělat vizitku s vlastním designem školy.