Foto Dolejš

Již třetí generace rodiny pracuje ve fotografickém oboru. Od roku 1964 ve VD Fotografia Plzeň, nebo ve fotooddělení Divadla J.K.Tyla v Plzni.  Foto Dolejš je rodinný fotografický podnik, založený v listopadu 1988 na povolení NV ve Stodě.
Dlouhé roky profesionálně fotografujeme a natáčíme svatební dny, maturitní plesy, školy, podnikové akce a další kulturní a sportovní akce. Protože věříme, že každý ples či svatbu provází řada emocí a zcela jedinečná atmosféra něčeho, co už se nedá zopakovat, chceme na videu a fotografiích zachytit každý speciální a neopakovatelný moment. Tvoříme originální záběry a natáčíme na kameru vše, co je pro daný den či večer podstatné. A aby nám skutečně nic neuniklo, pracujeme jako sehraný tým dvou fotografů a dvou kameramanů, kteří přesně ví, kde mají stát a co dělat a ke své práci přistupují vždy profesionálně a zodpovědně. Díky tomu máme později dostatek materiálu, abychom mohli vytvořit výslednou práci, ze které budete mít radost vy, ale také my.

Foto Dolejš s.r.o. - Fototechnika  

Prodáváme fototechniku a dalekohledy značek FUJIFILM,  RICOH/PENTAX, BRESSER,,  LEVENHUK, MEADE.

Několik snímků z historie Foto Dolejš

Reference

Divadelní fotografie

Divadelní fotografie Pavla Dolejše. Archiv Divadelního ústavu vstup zde
Zpracování databáze fotografií je podpořeno grantem z Norska prostřednictvím Norského finančního mechanismu.


Někteří z našich klientů:


Albertina Data.s.r.o., Amati Kraslice, Creditinfo Czech, Český báňský úřad, Divadlo J.K Tyla v Plzni, Grandhotel Pupp a.s. Karlovy Vary, Hochtief VSB a.s., Hotel International Brno, Hotel Vajgar Jindřichův Hradec, Jednota s.d., Kerio Technologies s.r.o., Kmart ČR a.s. OD Prior Kroměříž, OD Prior Plzeň, MKV Ozubená kola s.r.o., MURR CZ, Nadryby, obec, Oberbank a.s., Pošumavský Autoklub Klatovy, Siko, Stock a.s., Škoda Energo, Škoda TS a.s., Tesco Stores a.s., Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem, Vltava Labe Press, Yashica s.r.o., Ždár nad Sázavou MěÚ, TJ Slavoj Stod,... a mnoho dalších

Vernisáž obrazů na podporu Dětského domova Trnová

Sponzorované fotografické soutěže a výstavy

- Amatérská Plzeň, ročníky 1999, 2000, 2001, 2002, 
- Jiří Krištof - Quo Vadis, 1996 
- Západočeská pobočka ČAS spolu s Hvězdárnou Plzeň - Sviťme si na cestu, ne na hvězdy, 2006 

Víte že?

Certifikáty

Ceníky distribuce Fototechnika Dolejš