Vlastní Design ročenky

Navrhnětě si vlastní design školní ročenky, budete tak mít originální a neopakovatelný vzhled.
Výroba ročenky je náročnější na čas, a tak je nutné zadat nejpozději do konce března pro daný školní rok..
 

Více o ročenkách

Ročenky pro školy se fotografují standardně na modrém plátně. Změna barvy plátna je možná, ale musí být předem domluvena.

Ročenky pro školky

Ročenky vhodné pro mateřské školy obsahují několik různorodých motivů. Ročenka obsahuje fotografie vedení školy, učitelů a skupinové snímky. Ročenky pro MŠ fotíme od listopadu do dubna. 

Ročenky pro školy

Ročenky pro základní a střední školy obsahují několik různorodých motivů. Pro ročenky lze vytvořit individuelní scénář.  Ročenka obsahuje fotografie vedení školy, učitelů a skupinové snímky.

Ročenky pro maturitní plesy.

Ročenky pro taneční kurzy a maturitní plesy. Pod fotografií je místo pro vyplnění jména a několik pár řádek vlastního textu, přezdívky, citátu nebo vlastní charakteristiky. Ročenka obsahuje fotografie maturantů a skupinové snímky.

Scénář

Ročenku lze stylizovat např. ve sportovním duchu. Celá třída je ve sportovním oblečen s rekvizitamií, vedení školy jako rozhodčí. Příklady dalších motivů, co jsme fotlili: Zemědělci i s traktorem, v nočních košilích s plyšáky, s hudebními nástroji, ...

Přiobjednávky

Přiobjednávky  ročenek lze vyrobit pouze v daném školním roce, Data díky GDPR nejsou dále uchovávána.

Výběr desek

Ročenky, které vyrábíme mají různou barvu desek, která se během let mění. Většinou ji nelze ovlivnit. Pokud škola pořaduje ročenku s barevnými deskami s fotkou, je možné zhotovit třídní fotoknihu.