Jak to všechno začalo

Zahájení podnikání ode dne 21.11.1988  na základě Povolení Národního výboru ve Stodě. Hlavní činností bylo poskytování foto a videoslužeb pro školy, rodiiné události, především svatby a služby pro podniky. V této době jsme začali spolupracovat na školních programech se společností Photodienst Brno a fotily se školy od Stoda ař do Zlína.

V oce 1991 jsme zahájili distribuci fotomateriálu AGFA a FUJIFILM. V roce 1992 jsme se stali autoritovanými prodejci značky PENTAX. V roce 1993 jsme zařadili značku Polaroid a v roce 1994 značky Minolta, Kodak a Nikon. Distribuce fotomateriálu a techniky do obchodní sítě byla ukončena nástupem digitální techniologie v průběhu roku 2003.

Od roku 2004 spolupracujeme se spoleřností Prestige Photo jako regionální fotoslužba pro školní fotografii.

26. ledna 2017 byla založena společnost Foto Dolejš s.r.o.

Naši zákazníci

V seznamu uvádíme některé podniky, se kterými jsme spoupracovali buď jako odběrateli fototechniky, nebo fotografických služeb a videa.

Někteří z našich zákazníků

Albertina Data.s.r.o., Amati Kraslice, Creditinfo Czech, Český báňský úřad, Divadlo J.K Tyla v Plzni, Grandhotel Pupp a.s. Karlovy Vary, Hochtief VSB a.s., Hotel International Brno, Hotel Vajgar Jindřichův Hradec, Jednota s.d., Kerio Technologies s.r.o., Kmart ČR a.s. OD Prior Kroměříž, OD Prior Plzeň, MKV Ozubená kola s.r.o., MURR CZ, Nadryby, obec, Oberbank a.s., Pošumavský Autoklub Klatovy, Siko, Stock a.s., Škoda Energo, Škoda TS a.s., Tesco Stores a.s., Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem, Vltava Labe Press, Yashica s.r.o., Ždár nad Sázavou MěÚ, TJ Slavoj Stod,...
a mnoho dalších

.